Özer Boru Demir Çelik Bol çeşit ile kaliteli ürünler

Daima siz müşterilerimizin yanında ve yardımcı olmaya özen gösterdiğimiz, satış sonrası teknik desteğimiz ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde uygun malzemeyi en kısa sürede ekonomik şekilde siz değerli müşterilerimize sunmak temel hedefimizdir.

Satışlarımız toptan ve perakende olup isteğiniz doğrultusunda ölçüye göre özel kesim yapılmaktadır. Portföyümüzdeki ürünler sertifikalı olup talepleriniz doğrultusunda malzemenin sertifikasını ayrıca vermekteyiz.

0532 206 7358

whatsapp destek hattı
ÜRÜNLER

Geniş Ürün Yelpazesi Kaliteli ve uygun

Hızlı İletişimFormu kullanarak sorularınızı kolayca iletin.

  Senelerin Tecrübesi

  40 yıllık tecrübe ile.. Sektörde güvenebileceğiniz iş ortağınız

  1982 yılında Gülağa ERZİNCANLI'nın Yukarı Dudullu'da kurmuş olduğu TÜM Çelik San. Tic. Ltd. Şti. olarak başlayan ticaret hayatımız, 1986 yılında firmamızın Bayrampaşa'ya taşınmasıyla ERYIL Metal San. ve Tic. Ltd. Şti olarak devam etmiştir.

  Firmamız 2000 yılına kadar Bayrampaşa Demirciler Çarşısında faaliyet göstermiş olup, 2000 yılında babadan oğula bayrak devri ile Ünal ERZİNCANLI'nın kurmuş olduğu Özer Boru Demir Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti ismini alarak İkitelli Organize Sanayi Bölgesine taşınmıştır. Firmamız halen İkitelli Organize Sanayi Bölgesi içinde Demirciler Sanayi Sitesinde ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Özer Boru Demir Çelik, insana yatırım ve kaliteli hizmet anlayışıyla büyümeye ve ilerlemeye emin adımlarla devam etmektedir.
  Firmamız, genişleyen müşteri ağı ve ürün portföyü ile oluşan ihtiyaçlara daha hızlı cevap verebilmek amacıyla İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Tormak Sanayi sitesinde yeni bir şube açmıştır. Artık 2 farklı noktada bol çeşit, kaliteli ürün sloganımızla ürün ve hizmetlerimize rahatça ulaşabilirsiniz.
  Ürün satışlarımız toptan ve perakende olarak devam etmektedir. Özel istekleriniz doğrultusunda talep edeceğiniz ölçüye göre kesim yapabilmekteyiz. Satılan ürünlerimiz sertifikalı olup, talepler doğrultusunda ürünlerimizin sertifikasını ayrıca vermekteyiz.

  BORU ÜRÜNLERİ
  ÇELİK ÇEKME BORU ÜRÜNLERİ
  DEMİR ÜRÜNLERİ
  ÖZEL KESİM

  Profesyonel Ekibimizle Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?

  Whastapp Destek
  Merhaba,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz.