Kalite Politikamız
Gelecek vizyonumuz

Geçmişten devralıp, geleceğe taşımakta olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile müşterilerimizin tam güvenini kazanmış olan firmamızın kalite politikası;

Çalışanlarına, çevreye, topluma ve yasal süreçlere karşı sorumluluk bilinciyle gerçekleştirdiği satış, pazarlama faaliyetlerini sürekli iyileştirmek, eğitimli personeli ve teknolojik gelişmelere uygun olarak genişleyen makina parkuru ile gerçekleştirdiği proseslerinde hata önleyici metotları kullanarak müşteri taleplerini zamanında ve hatasız olarak karşılamaktır.

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetinin arttırılması ve sürekli gelişim ilkelerimiz, büyümemizin temeli olacaktır.

0532 206 7358

whatsapp destek hattı
Senelerin Tecrübesi

40 yıllık tecrübe ile.. Sektörde güvenebileceğiniz iş ortağınız

1982 yılında Gülağa ERZİNCANLI'nın Yukarı Dudullu'da kurmuş olduğu TÜM Çelik San. Tic. Ltd. Şti. olarak başlayan ticaret hayatımız, 1986 yılında firmamızın Bayrampaşa'ya taşınmasıyla ERYIL Metal San. ve Tic. Ltd. Şti olarak devam etmiştir.

Firmamız 2000 yılına kadar Bayrampaşa Demirciler Çarşısında faaliyet göstermiş olup, 2000 yılında babadan oğula bayrak devri ile Ünal ERZİNCANLI'nın kurmuş olduğu Özer Boru Demir Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti ismini alarak İkitelli Organize Sanayi Bölgesine taşınmıştır. Firmamız halen İkitelli Organize Sanayi Bölgesi içinde Demirciler Sanayi Sitesinde ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Özer Boru Demir Çelik, insana yatırım ve kaliteli hizmet anlayışıyla büyümeye ve ilerlemeye emin adımlarla devam etmektedir.
Firmamız, genişleyen müşteri ağı ve ürün portföyü ile oluşan ihtiyaçlara daha hızlı cevap verebilmek amacıyla İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Tormak Sanayi sitesinde yeni bir şube açmıştır. Artık 2 farklı noktada bol çeşit, kaliteli ürün sloganımızla ürün ve hizmetlerimize rahatça ulaşabilirsiniz.
Ürün satışlarımız toptan ve perakende olarak devam etmektedir. Özel istekleriniz doğrultusunda talep edeceğiniz ölçüye göre kesim yapabilmekteyiz. Satılan ürünlerimiz sertifikalı olup, talepler doğrultusunda ürünlerimizin sertifikasını ayrıca vermekteyiz.

BORU ÜRÜNLERİ
ÇELİK ÇEKME BORU ÜRÜNLERİ
DEMİR ÜRÜNLERİ
ÖZEL KESİM
Whastapp Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz.